2 woningen die samen of afzonderlijk kunnen worden gehuurd. Voldoende privacy voor beide woningen!
Al aan het wegdromen naar die volgende vakantie...alleen met je gezin of samen met familie of vrienden! Dan is dit een héél goeie beslissing voor beide opties!
2 prachtige huizen met elk voldoende privacy (max 8pers en max 6pers- 2 x 3 slaapkamers) ,gelegen in het departement LOT (nabij Rocamadour) in supermooi natuurgebied! (Parc Naturel Régional des Causses du Quercy - bekroond met het prestigieuze Unesco Global Geopark label )
Beide huizen kunnen afzonderlijk of samen worden gehuurd . Beide woningen werden recent gerestaureerd .
Alle faciliteiten vindt u in Gramat op ongeveer 5km. (restaurants,grootwarenhuizen,bakkers,beenhouwers,apotheken...) Ideale ligging voor eindeloos veel excursiemogelijkheden (Rocamadour,Cahors,Gouffre de Padirac, St.-Cirque-Lapopie,Sarlat, Figeac...) maar het genieten van de prachtige omgeving en de nog ongerepte natuur is al een belevenis op zich.
Gelegen tussen de rivieren Lot en Dordogne garandeert u uiteraard ook urenlang kano,kayak en waterplezier.
Teak tuinmeubelen (3 teak eettafels waarvan 1 onder de notelaar voor de nodige schaduw zorgt en meer dan voldoende eetstoelen en ligzetels)
De heerlijke keuken is natuurlijk ook niet te versmaden. Heel veel restaurantjes waar men voor een kleine prijs echt zeer lekker kan smullen.De foie gras,eend,de geitekaas,schaap...en dit alles gecombineerd met een lekker Cahors-wijntje,kortom,hier is het echt leven als god in Frankrijk. Kom dit gewoon zelf ontdekken en u heeft de formule voor een geslaagde vakantie gevonden!!! Prettig verlof alvast! Ter info: wanneer het weer het in uitzonderlijke gevallen een dagje zou laten afweten, er is een boekenkast vol leesboeken voor jong en oud, strips, gezelschapsspelletjes en tal van Dvd's, dus niet getreurd...
Ook juni en september zijn heel mooie maanden ginds dus voor wie buiten seizoen kan gaan, niet twijfelen!
Prijzen/week
Prijs beide woningen samen (max 14 pers - 6 slaapkamers) 2990€ voor juli en augustus.(vanaf 2 weken-prijs/week 2500€)
Prijs juni en september 2490€.
Andere periodes op aanvraag.
Prijs per woning indien afzonderlijk wordt gehuurd:
Elke woning heeft 3 slaapkamers.
Prijs juli en augustus 1795€/week vanaf 2 weken-prijs/week 1695€)
Prijs juni en september 1495€/week
Beide huizen worden ook buiten het zomerseizoen verhuurd. Prijs op aanvraag.
Beddegoed + handdoeken zelf mee te nemen (afmetingen bedden te verkrijgen)
huis 6/8 pers 3 slaapkamers - 1x dubbel bed 160cm, 2x dubbel bed 140cm, 2x enkel bed 90cm
1 badkamer met douche/afzonderlijk toilet
Prachtige houtkachel + electrische verwarming
Zicht op terras en zwembad
huis 6 pers 3 slaapkamers - 1x dubbel bed 180cm, 1x dubbel bed 140cm, 1x enkel bed 90cm (woning wordt momenteel verbouwd - er komt een 3de slaapkamer bij dus afmetingen bedden kunnen wijzigen, alsook een nieuwe badkamer + afzonderlijk toilet en bergplaats/wasplaats)
badkamer met douche en dubbele lavabo
afzonderlijk toilet
electrische verwarming
Teak tuintafels en teak stoelen
10/12 comfortabele ligzetels
Rustig gelegen in een klein dorpje. Ideale ligging voor eindeloos veel excursiemogelijkheden (Rocamadour,Cahors,Gouffre de Padirac, St.-Cirque-Lapopie,Sarlat, Figeac...) maar het genieten van de prachtige omgeving en de nog ongerepte natuur is al een belevenis op zich.In dit fantastisch beschermd natuurgebied komt men volledig tot rust na de stress van alledag.Voor de ietwat aktievere dagen is er veel te veel om op te noemen.
Fietsers (zowel koersfiets als moutainbike) en wandelaars komen absoluut aan hun trekken.
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |